Informace o produktu:
Kategorie: Terarijní technika
Dodavatel:Exo Terra
Cena:4399.00 Kč

Programovatelná rosící jednotka pro terária a skleníky - Snadná instalace a připojení - Součástí balení 2 trysky (možno napojit až 6ks) - Průhledná nádržka na vodu (8 litrů) - Snadné doplňování vody - Díky snadnému nastavení rosících cyklů je Monsoon Multi vhodný pro velkou škálu živočichů a rostlin Oproti předchozí verzi rosícího přístroje Monsoon RS400 je jednotka vybavena dotykovým ovladačem (snížení rizika mechanické závady, která se vyskytovala u předchozí verze)


 • Repti Planet Mlhovač
  Repti Planet Mlhovač

  Imituje ranní mlhu v pouštních teráriích a simuluje tropickou mlhu v tropických teráriích. V závislosti na velikosti terária zvyšuje vlhkost vzduchu až na 100%. Automatická..

  779.00 Kč
 • Repti Planet Membrána a klíč pro mlhovač
  Repti Planet Membrána a klíč pro mlhovač

  Náhradní membrána pro mlhovače REPTI PLANET 007-52770. Keramická membrána je spotřebním zbožím a její životnost je přibližně 3000 hodin. Membrána musí být vyměněna,..

  109.00 Kč
 • Náhradní sada výstup s hadičkou Monsoon
  Náhradní sada výstup s hadičkou Monsoon

  Náhradní výstup s hadičkou pro terarijní zvlhčovač Monsoon RS400 Exo Terra...

  609.00 Kč
 • Repti Planet Dešťovač Terrarain 2.0
  Repti Planet Dešťovač Terrarain 2.0

  Výkonný rosící systém s příslušenstvím. Ideální pro tropická a subtropická terária Napomáhá vytvořit prostředí deštného pralesa Ideální pro zavlažování rostlin 4..

  2799.00 Kč
 • Repti Planet Díl příslušenství Mlhovač Maxi
  Repti Planet Díl příslušenství Mlhovač Maxi

  Doplněk k mlhovači REPTI PLANET Maxi. Rozbočovač pro lepší rozvod mlhy v teráriu. Obsahuje: flexi hadici rozdvojku spojku na hadice přísavky..

  189.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu