Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Vitakraft
Cena:99.00 Kč

Kapky s vitaminem C pro hlodavce - doplňkové krmivo. Kapky s vitamínem C podporují imunitní systém a pokrývají nedostatek vitamínu ve stravě. Jsou důležité hlavně pro morčata, které nejsou schopné vitamín C produkovat samy ve svém organismu. Dávkování: podávejte 20 kapek na 250 ml pitné vody. Jakostní znaky: vlhkost 95%.


 • Tyčinky VERSELE-LAGA Crispy Mega s bylinami pro králíky a činčily 140g
  Tyčinky VERSELE-LAGA Crispy Mega s bylinami pro králíky a činčily 140g

  Tyčinky s bylinami - 2 ks - doplňkové krmivo pro králíky a činčily. Krmný návod: umístěte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky,..

  134.00 Kč
 • Hrachové vločky APETIT 400g
  Hrachové vločky APETIT 400g

  Velké hrachové vločky k přímému zkrmování nebo jako přídavek do krmiva - doplňkové krmivo pro ptáky a hlodavce. Velice často používané do krmných směsí. Krmný návod:..

  59.00 Kč
 • Banánové chipsy APETIT 400g
  Banánové chipsy APETIT 400g

  Sušené banánové plátky k přímému zkrmování nebo jako přídavek do krmiva - doplňkové krmivo pro ptáky a hlodavce. Krmný návod: určeno k výrobě krmiv či přímému..

  149.00 Kč
 • Pamlsek NUTRIN Nature Detoxication Digestion pro hlodavce 50g
  Pamlsek NUTRIN Nature Detoxication Digestion pro hlodavce 50g

  Směs bylin a květů pro hlodavce, která příznivě působí na zažívání. Skvělé pro detoxikaci organismu. Komplexně podporuje správné funkce trávicí a vylučovací soustavy,..

  99.00 Kč
 • Pamlsek NUTRIN Nature Teeth Hair pro hlodavce 50g
  Pamlsek NUTRIN Nature Teeth Hair pro hlodavce 50g

  Unikátní směs bylin a květů pro hlodavce. Příznivě působí na zuby a srst zvířat. Doplňkové krmivo je zaměřeno na posílení cévní soustavy. Zlepšuje činnost srdce,..

  99.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu