Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Vitakraft
Cena:69.00 Kč

Ovocné tyčinky s třešněmi a meruňkami pro králíky - 2 ks. Doplňkové krmivo pro králíky. Tyčinky pro hlodavce s vysoce kvalitním TriVita komplexem v různých příchutích individuálně přizpůsobených každému druhu. Vhodné jako doplněk hlavních krmiv Emotion®. Krmný návod: tyčinku vložte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, 9,8% ovoce (1,6% sušené meruňky, 0,63% sušené třešně), vedlejší rostlinné produkty, zelenina, minerální látky, 0,16% inulin, med, řasy. Jakostní znaky: DHA 0,02%, vitamín A 6600 m.j./ kg, vitamín D3 660 m.j./ kg.


 • Tyčinky Vitakraft Emotion kracker králík veggie 2ks
  Tyčinky Vitakraft Emotion kracker králík veggie 2ks

  Zeleninové tyčinky s hráškem a pastinákem pro králíky - 2 ks. Doplňkové krmivo pro králíky. Tyčinky pro hlodavce s vysoce kvalitním TriVita komplexem v různých příchutích..

  69.00 Kč
 • Vitakraft Emotion kracker morče ovocný 2ks
  Vitakraft Emotion kracker morče ovocný 2ks

  Ovocné tyčinky s meruňkami a pomeranči pro morčata - 2 ks. Doplňkové krmivo pro morčata. Tyčinky pro hlodavce s vysoce kvalitním TriVita komplexem v různých příchutích..

  69.00 Kč
 • Vitakraft Emotion kracker morče veggie 2ks
  Vitakraft Emotion kracker morče veggie 2ks

  Zeleninové tyčinky pro morčata s červenou řepou a mrkví - 2 ks. Doplňkové krmivo pro morčata. Tyčinky pro morčata s vysoce kvalitním TriVita komplexem, který zajišťuje..

  69.00 Kč
 • Tyčinky Vitakraft Emotion kracker herbal 3ks
  Tyčinky Vitakraft Emotion kracker herbal 3ks

  Bylinkové tyčinky s tymiánem a kopřivami pro malé hlodavce - 3 ks. Doplňkové krmivo pro malé hlodavce. Tyčinky pro hlodavce s vysoce kvalitním TriVita komplexem v různých..

  79.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu