Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Avicentra
Cena:49.00 Kč

Tyčinky s lesním ovocem pro křečky, myši, potkany a další hlodavce. Vhodné jako doplňkové krmivo pro malé hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, ovoce, minerální látky, oleje a tuky. Jakostní znaky: proteiny 12%, vláknina 5%, oleje a tuky 4%.


 • Svatojánský chléb AVICENTRA 300g
  Svatojánský chléb AVICENTRA 300g

  Lusky z rohovníku - doplňkové krmivo pro hlodavce a velké papoušky. Vhodný pro přimýchávání do krmných směsí. Krmný návod: krmte dle potřeby. Složení: svatojánský..

  34.00 Kč
 • Pochoutka VERSELE-LAGA Crock Complete sýr 50g
  Pochoutka VERSELE-LAGA Crock Complete sýr 50g

  Křupavé pochoutky se sýrovou náplní pro hlodavce - doplňkové krmivo. Šťavnaté, měkké pochoutky obohacené o vitamíny a omega-3 mastné kyseliny. Krmný návod: podávejte jako..

  114.00 Kč
 • NUTRIN Vital Snack IMMUNITY (pro králíky, morčata, činčily a osmáky) 100g
  NUTRIN Vital Snack IMMUNITY (pro králíky, morčata, činčily a osmáky) 100g

  Doplňkové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky S echinaceou, betaglukanem, prebiotiky a zvýšeným obsahem vitamínů obohacené o komponenty podporující imunitní..

  42.00 Kč
 • NUTRIN Vital Snack HERBALITY (pro králíky, morčata, činčily a osmáky) 100g
  NUTRIN Vital Snack HERBALITY (pro králíky, morčata, činčily a osmáky) 100g

  Doplňkové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky Obohacené o rostlinné suroviny a s vitamínem C, bylinami, řasami, a zvýšeným obsahem vitamínů je zaměřené na..

  42.00 Kč
 • Špenátky 50g
  Špenátky 50g

  Sušenky ve tvaru oválků se špenátem. Doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte 5-10 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená syrovátka, sušený..

  36.00 Kč
 • Mrkvičky 50g
  Mrkvičky 50g

  Sušenky ve tvaru mrkviček. Doplňkové krmivo vhodné pro všechny hlodavce. Krmný návod: podávejte 5-10 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušené mléko, sušená..

  36.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu