Informace o produktu:
Kategorie: Péče o psa
Dodavatel:TRIXIE
Cena:124.00 Kč

Výcvikové kapky s esenciálním olejem. Slouží jako účinné lákadlo štěňat na vykonávání potřeby. Speciální vůně pomáhá štěňátku najít podložku, kde může svou potřebu vykonat. Kapky je vhodné použít v kombinaci s podložkami Návod k použití: Těsně po krmení nakapejte 2 - 3 kapky na podložku. Z počátku pokládejte podložky nedaleko pelíšku, postupně posunujte podložku směrem ke dveřím, to usnadní naučit štěně vykonávat potřebu venku. Kapky je nutné aplikovat pokaždé znovu.


 • Trixie Housetrainer výcvikové kapky 50ml
  Trixie Housetrainer výcvikové kapky 50ml

  Výcvikové kapky s esenciálním olejem. Slouží jako účinné lákadlo štěňat na vykonávání potřeby. Speciální vůně pomáhá štěňátku najít podložku, kde může svou..

  124.00 Kč
 • Přetahovadlo Dog Fantasy pešek 37cm
  Přetahovadlo Dog Fantasy pešek 37cm

  Přetahovadlo pešek pro dospělé psy. Přetahovadlo je vyrobeno z trvanlivého a netoxického materiálu - bavlny. Bavlna je přírodní materiál s dobrou pevností v tahu, což zaručuje..

  79.00 Kč
 • Dog Fantasy Dental hračka růžová 10.8cm
  Dog Fantasy Dental hračka růžová 10.8cm

  Dentální hračka pro dospělé psy. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti rozkousání,..

  189.00 Kč
 • Hračka Dog Fantasy dudlík guma modrá 8cm
  Hračka Dog Fantasy dudlík guma modrá 8cm

  Dudlík je vyroben z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  44.00 Kč© 2022 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu