Informace o produktu:
Kategorie: Péče o akvarijní rostliny
Dodavatel:Tetra
Cena:524.00 Kč

Jednoduchý set CO2 pro bujnost a zdraví akvarijních rostlin. Cíleně působící systém k ošetření rostlin, jeho použití je jednoduché a bezpečné. Uhličité látky jsou důležité pro kvalitní růst akvarijních rostlin. Pečují o udržení biologické rovnováhy, zatímco se během fotosyntézy z rostlin vylučuje kyslík a kromě toho rozkládají škodlivé sloučeniny dusíku. Mimo to poskytují bujnost a zdraví vodním rostlinám a činí akvárium celkově atraktivnější. Zdravý růst rostlin je důležitý i proto, že omezuje nebezpečí růstu řas. Akvárium, ve kterém je rovnováha uhličitých kyselin stojí za námahu: Akvarijní rostliny budou silnější, větší a zdravější, a to během dostatečného zásobení CO2, - během hnojení rostlin CO2 se také zvýší okysličování vody, které dosud zajišťovaly jen rostliny. Hladina pH zůstane v optimální hodnotě, proto například nemohou vznikat nebezpečné reakce ammoniaku a ammonia. Pomáhá předcházet i nepěkným vápenným usazeninám na listech a plátcích rostlin....


 • NUTRAFIN Carbo Plus CO2
  NUTRAFIN Carbo Plus CO2

  Kontrolní jednotka s držákem a uhlíkovou deskou, která dodává dostatečné množství uhlíkového dioxinu rostlinám pro zdravý růst. Sada obsahuje: a) Nutrafin Carbo Plus..

  2499.00 Kč
 • Tetra CO2 Plus 500ml
  Tetra CO2 Plus 500ml

  Přípravek dodávající uhlík do vody ve formě přístupné rostlinám. CO2 je základní živina pro zdravý a svěží růst rostlin biologické uvolňování CO2 do jednoho týdne..

  259.00 Kč
 • CO2 Vital Rataj péče o akvarijní rostliny 130ml
  CO2 Vital Rataj péče o akvarijní rostliny 130ml

  Přípravek obsahuje organickou sloučeninu uhlíku, která slouží rostlinám jako zdroj CO2. Zlepšuje růst rostlin, potlačuje řasy. Pravidelnou aplikací se znatelně podpoří růst..

  129.00 Kč
 • CO2 Vital Rataj péče o akvarijní rostliny 500ml
  CO2 Vital Rataj péče o akvarijní rostliny 500ml

  Přípravek obsahuje organickou sloučeninu uhlíku, která slouží rostlinám jako zdroj CO2. Zlepšuje růst rostlin, potlačuje řasy. Pravidelnou aplikací se znatelně podpoří růst..

  339.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu