Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Taste of the Wild
Cena:849.00 Kč

Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje hovězí, jehněčí maso a maso z divočáka. Jako zdroj energie slouží hrách. Vyvážený obsah zeleniny, ovoce a rostlinné vlákniny zajistí dostatečný přísun důležitých látek a živin. Prebiotika podporují rovnováhu střevní mikroflóry a mají příznivý účinek na správné trávení. Vysoký obsah přírodních antioxidantů pro ochranu organismu před působením volných radikálů. Komplex nenasycených mastných kyselin z mořských ryb přispívá ke kvalitě srsti a kůže. Krmivo neobsahuje jateční odpad, rostlinné a živočišné vedlejší produkty, barviva a ochucovadla. Složení Hovězí maso (18%), hrášek, cizrna, jehněčí moučka, řepkový olej, vaječné produkty, divoké prase (4%), moučka z mořských ryb, pivovarské kvasnice, rajčatové výlisky, lněné semínko, minerály, sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, Yucca schidigera extrakt. Přídatné látky Vitamíny (na kg): vitamín A (10 000 IU / kg), vitamín D3 (750 IU / kg),...


 • Hill´s Prescription Diet id Canine 12kg
  Hill´s Prescription Diet id Canine 12kg

  Vysoce stravitelné kompletní krmivo vytvořené k podpoře psů s gastrointestinálními problémy. Klíčové výhody: Pomáhá neutralizovat volné radikály díky vysoké hladině..

  1639.00 Kč
 • Hill´s Prescription Diet Canine cd Multicare 12kg
  Hill´s Prescription Diet Canine cd Multicare 12kg

  Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care s kuřecím je krmivo speciálně určené pro dospělé psy s poruchami močových cest a močového měchýře. Kompletní dietetické..

  1599.00 Kč
 • Hill´s Prescription Diet Canine dd Salmon Rice 12kg
  Hill´s Prescription Diet Canine dd Salmon Rice 12kg

  Krmivo Prescription Diet Canine d/d Allergy & Skin Care s lososem a rýží bylo vyvinuto speciálně pro psy trpící alergickými reakcemi na určité druhy potravin, dermatózami či..

  1719.00 Kč
 • Hill´s Prescription Diet Canine rd with Chicken 12kg
  Hill´s Prescription Diet Canine rd with Chicken 12kg

  Hill's Prescription Diet Canine r/d bylo speciálně vyvinuté krmivo pro léčbu nadváhy a obezity u psů a pomáhá obezitu snižovat. Díky speciálnímu složení podporuje zachování..

  1639.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu