Informace o produktu:
Kategorie: Čištění akvária a úprava vody
Dodavatel:Tetra
Cena:199.00 Kč

Testovací souprava pro sladkou i mořskou vodu. Obsah organických dusíků z rybího odpadu, nesnědené potravy a hnijících rostlin jsou odstraňovány v různých fázích speciálními druhy mikroorganismů. Vysoká hodnota NO2 signalizuje narušení přirozeného biologického filtračního systému. Ideální hodnota NO2 by měla být mezi 0 a 0,3 mg / l, koncentrace NO2 by neměla převyšovat hodnotu 0,8 mg / l. Koncentrace převyšující 1,6 mg / l je škodlivá pro Vaše ryby. Je důležité kontrolovat hodnotu NO2 v týdenních intervalech. Může být změřeno široké spektrum koncentrací( také koncentrace NO2 nižší než 0,3 mg / l).


 • TETRA Test GH 10ml
  TETRA Test GH 10ml

  Testovací souprava celkové tvrdosti sladké i mořské vody. Celková tvrdost vody ovlivňuje přímo organické funkce ryb, rostlin a mikroorganismů například rybí pokožku, žábry a..

  139.00 Kč
 • TETRA Test CO2 10ml
  TETRA Test CO2 10ml

  Testovací sada ke zjištění koncentrace CO2 v akvarijní vodě. Oxid uhličitý (CO2) je důležitým předpokladem pro výživu a růst vodních rostlin. Nemělo by však docházet k..

  259.00 Kč
 • TETRA Test Nitrat NO3 10ml
  TETRA Test Nitrat NO3 10ml

  Testovací souprava pro přesné měření dusičnanů ve sladké a mořské vodě. Tento test umožňuje bezpečné určení znečištění akvarijní vody. Naměřená hodnota nitrátů..

  259.00 Kč
 • TETRA Test Water Set
  TETRA Test Water Set

  Test k rychlému a jednoduchému zjištění hladiny celkové tvrdosti, uhlíkové tvrdosti, kyselosti, nitritu a oxidu uhličitého v akvarijní vodě. Aby vaše flora a fauna prospívala,..

  849.00 Kč
 • TETRA Test 6 in 1, 25ks
  TETRA Test 6 in 1, 25ks

  Testovací proužky ke snadnému určení 6 nejdůležitějších parametrů jezerní vody. RYCHLÉ A SNADNÉ POUŽITÍ Tyto testovací proužky změří hodnotu pH, celkovou tvrdost vody..

  329.00 Kč© 2022 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu