Informace o produktu:
Kategorie: Čištění akvária a úprava vody
Dodavatel:Tetra
Cena:259.00 Kč

Testovací souprava pro přesné měření dusičnanů ve sladké a mořské vodě. Tento test umožňuje bezpečné určení znečištění akvarijní vody. Naměřená hodnota nitrátů udává, jaké množství vody je potřeba vyměnit. Organické látky obsahující dusík, jako například rybí výkaly, zbytky krmiva nebo hnijící rostliny se nacházejí v různých fázích rozkladu díky mikroorganismům. Čpavek se mění v nitrity a posléze v nitráty. Nitráty jsou spotřebovávány rostlinami jako živiny, ale v koncentracích vyšších než 50 mg / l se stávají škodlivými pro ryby a podporují růst řas.


 • TETRA Test pH sladkovodní 10ml
  TETRA Test pH sladkovodní 10ml

  Test k přesnému změření hodnoty pH ve sladké i slané vodě. To, jak se cítí ryby v akváriu či zahradním jezírku, záleží také na míře kyselosti. Velikost pH nazývaná..

  149.00 Kč
 • TETRA Test 6 in 1, 25ks
  TETRA Test 6 in 1, 25ks

  Testovací proužky ke snadnému určení 6 nejdůležitějších parametrů jezerní vody. RYCHLÉ A SNADNÉ POUŽITÍ Tyto testovací proužky změří hodnotu pH, celkovou tvrdost vody..

  329.00 Kč
 • Ben test HU-BEN pro pH 4,7 - 7,4 - kyselost vody 20ml
  Ben test HU-BEN pro pH 4,7 - 7,4 - kyselost vody 20ml

  Souprava pro měření kyselosti a zásaditosti vody v rozmezí 4,7 - 7,4 pH. Obsah balení: lahvička Se směsným indikátorem pH, zkumavka 5 ml, barevná stupnice na štítku. Lze..

  89.00 Kč
 • Stěrka BAKKER magnetická plovoucí malá
  Stěrka BAKKER magnetická plovoucí malá

  Plovoucí magnetická stěrka. Umožňuje snadné a efektivní čištění oblých akvárií bez nežádoucího poškrábání skla. Velikost: 6 x 5 cm...

  269.00 Kč
 • Stěrka BAKKER magnetická plovoucí dlouhá
  Stěrka BAKKER magnetická plovoucí dlouhá

  Plovoucí magnetická stěrka. Umožňuje snadné a efektivní čištění oblých akvárií bez nežádoucího poškrábání skla. Velikost: 10 x 5 cm...

  429.00 Kč© 2022 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu