Informace o produktu:
Kategorie: Čištění akvária a úprava vody
Dodavatel:Tetra
Cena:139.00 Kč

Testovací souprava karbonátové tvrdosti sladké i mořské vody.Podstatnou měrnou veličinu při měření představuje podíl bikarbonátů. Obsahuje-li voda v akváriu příliš málo bikarbonátů, může být podle okolností příliš silně okyselená a hodnota pH hrozivě klesá. Pro většinu ryb je doporučená hodnota karbonátové (uhlíkové) tvrdosti od 2 do 8 dH.


 • TETRA Test GH 10ml
  TETRA Test GH 10ml

  Testovací souprava celkové tvrdosti sladké i mořské vody. Celková tvrdost vody ovlivňuje přímo organické funkce ryb, rostlin a mikroorganismů například rybí pokožku, žábry a..

  139.00 Kč
 • TETRA Test CO2 10ml
  TETRA Test CO2 10ml

  Testovací sada ke zjištění koncentrace CO2 v akvarijní vodě. Oxid uhličitý (CO2) je důležitým předpokladem pro výživu a růst vodních rostlin. Nemělo by však docházet k..

  259.00 Kč
 • TETRA Test Nitrat NO3 10ml
  TETRA Test Nitrat NO3 10ml

  Testovací souprava pro přesné měření dusičnanů ve sladké a mořské vodě. Tento test umožňuje bezpečné určení znečištění akvarijní vody. Naměřená hodnota nitrátů..

  259.00 Kč
 • TETRA Test pH sladkovodní 10ml
  TETRA Test pH sladkovodní 10ml

  Test k přesnému změření hodnoty pH ve sladké i slané vodě. To, jak se cítí ryby v akváriu či zahradním jezírku, záleží také na míře kyselosti. Velikost pH nazývaná..

  149.00 Kč© 2022 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu