Informace o produktu:
Kategorie: Čištění akvária a úprava vody
Dodavatel:Tetra
Cena:259.00 Kč

Testovací sada ke zjištění koncentrace CO2 v akvarijní vodě. Oxid uhličitý (CO2) je důležitým předpokladem pro výživu a růst vodních rostlin. Nemělo by však docházet k dlouhodobému překračování určité koncentrace CO2, protože příliš vysoký obsah je pro život okrasných rybek nebezpečný. Optimální trvalá koncentrace v akváriu se pohybuje mezi 5 až 15 mg / l, vyšší koncentrace CO2 mohou při dlouhodobém působení rybkám škodit. Se systémem Tetra Co2 lze kysličník uhličitý do akvária bez problémů dodávat.


 • TETRA Test Nitrat NO3 10ml
  TETRA Test Nitrat NO3 10ml

  Testovací souprava pro přesné měření dusičnanů ve sladké a mořské vodě. Tento test umožňuje bezpečné určení znečištění akvarijní vody. Naměřená hodnota nitrátů..

  259.00 Kč
 • TETRA Test Water Set
  TETRA Test Water Set

  Test k rychlému a jednoduchému zjištění hladiny celkové tvrdosti, uhlíkové tvrdosti, kyselosti, nitritu a oxidu uhličitého v akvarijní vodě. Aby vaše flora a fauna prospívala,..

  849.00 Kč
 • TETRA Test 6 in 1, 25ks
  TETRA Test 6 in 1, 25ks

  Testovací proužky ke snadnému určení 6 nejdůležitějších parametrů jezerní vody. RYCHLÉ A SNADNÉ POUŽITÍ Tyto testovací proužky změří hodnotu pH, celkovou tvrdost vody..

  329.00 Kč
 • Ben test HU-BEN pro pH 4,7 - 7,4 - kyselost vody 20ml
  Ben test HU-BEN pro pH 4,7 - 7,4 - kyselost vody 20ml

  Souprava pro měření kyselosti a zásaditosti vody v rozmezí 4,7 - 7,4 pH. Obsah balení: lahvička Se směsným indikátorem pH, zkumavka 5 ml, barevná stupnice na štítku. Lze..

  89.00 Kč
 • Stěrka BAKKER magnetická plovoucí malá
  Stěrka BAKKER magnetická plovoucí malá

  Plovoucí magnetická stěrka. Umožňuje snadné a efektivní čištění oblých akvárií bez nežádoucího poškrábání skla. Velikost: 6 x 5 cm...

  269.00 Kč© 2022 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu