Informace o produktu:
Kategorie: Terarijní technika
Dodavatel:Repti Planet
Cena:2599.00 Kč

Vysokotlaký nastavitelný rosící systém. Simuluje prostředí a vlhkost deštného pralesa při chovu plazů v teráriu. Pomocí časového ovladače a ovladače intenzity rosení, umístěného na hlavní jednotce, můžete nastavit čas a intenzitu rosení dle vlastní potřeby. Unikátní konstrukce tlumící vibrace, zajišťuje relativně tiché provozní prostředí. Rozprašovací trysky je možné otáčet o 360 °a nasměřovat je kterýmkoli směrem. Voda může být doplňována přímo z horní části hlavní jednotky. Obsah balení: Černá hadička: 1ks (φ 6x5M), napájecí adaptér, řezací nůž na hadičky, přívod vody na hadičku z měděného filtru, koncový uzávěr, 2 ks stříkacích trysek (může být připojeno až 8 trysek), hlavní jednotka, nádoba na vodu


 • Repti Planet Digitální mlhovač s časovačem
  Repti Planet Digitální mlhovač s časovačem

  Mlhovač s digitálním časovačem je digitální produkt, speciálně navržený pro zvyšování vlhkosti při chovu plazů. Umožňuje nastavit frekvenci, čas a množství mlhy během..

  1499.00 Kč
 • Žárovka EXO TERRA Night Heat 50W
  Žárovka EXO TERRA Night Heat 50W

  Žárovka stimulující přírodní měsíční světlo. Žárovka simuluje přirozené měsíční světlo, aby bylo možné noční sledování bez narušení zvířete. Tato žárovka..

  139.00 Kč
 • Repti Planet Keramická objímka 200W
  Repti Planet Keramická objímka 200W

  Terarijní lampa s keramickou objímkou. Vhodné pro žárovky do 200 W. Vyrobeno z vysoce kvalitního keramického materiálu. Závit E27. Délka přívodního kabelu 1,8m. Konstrukce..

  149.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu