Informace o produktu:
Kategorie: Dekorace a vybavení
Dodavatel:Repti Planet
Cena:349.00 Kč

Přírodní terarijní dekorace. Ideální pro výzdobu stěn terárií. Velikost: 100 x 50 cm. Vyrobeno z přírodních kokosových vláken. Zvětšuje plochu pro pohyb plazů v teráriu. Ideální podklad pro kořenový systém rostlin. COCO NET je síť z přírodních kokosových vláken. Jedná se o velmi dekorativní prvek, jehož instalací získají zvířata v teráriu větší plochu pro pohyb a šplhání. Síť vyniká svou flexibilitou, snadnou instalací (vertikálně i horizontálně) a dekorativními vlastnostmi. Je ideální pro upevnění rostlin (tilandsií, bromélií a orchidejí) a dalších, převážně pnoucích rostlin.


 • Repti Planet Dekorace Coco Troncho 40cm
  Repti Planet Dekorace Coco Troncho 40cm

  Přírodní terarijní dekorace v designu větve. Velikost: 40 cm. Vyrobeno z přírodních kokosových vláken. Zvětšuje plochu pro pohyb plazů v teráriu. Ideální podklad pro..

  249.00 Kč
 • Repti Planet Dekorace Coco Troncho 120cm
  Repti Planet Dekorace Coco Troncho 120cm

  Přírodní terarijní dekorace v designu větve. Velikost: 120 cm. Vyrobeno z přírodních kokosových vláken. Zvětšuje plochu pro pohyb plazů v teráriu. Ideální podklad pro..

  299.00 Kč
 • Repti Planet Dekorace Coco Síť 100x50cm
  Repti Planet Dekorace Coco Síť 100x50cm

  Přírodní terarijní dekorace. Ideální pro výzdobu stěn terárií. Velikost: 100 x 50 cm. Vyrobeno z přírodních kokosových vláken. Zvětšuje plochu pro pohyb plazů v teráriu...

  349.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu