Informace o produktu:
Kategorie: Venčení
Dodavatel:Rogz
Cena:449.00 Kč

Nastavitelný postroj s efektním barevným potiskem pro velké psy. Postroj z jemného a přesto pevného nylonu v několika barevných variacích. Určeno pro psy s obvodem hrudníku 45-75 cm. ROGZ Alpinist postroje pro psy jsou velmi jemné na dotek Postroje jsou šité z vysoce kvalitního a pevného nylonového popruhu Unikátní pojistka na sponě proti samovolnému rozepnutí postroje Lité chromové kroužky jsou z jednoho kusu- nikdy se nerozpojí Pro obvod hrudníku: 45-75 cm, šířka popruhu: 2 cm.


 • Postroj ROGZ Alpinist fialový S
  Postroj ROGZ Alpinist fialový S

  Nastavitelný postroj s efektním barevným potiskem pro malé psy. Postroj z jemného a přesto pevného nylonu v několika barevných variacích. Určeno pro psy s obvodem hrudníku..

  249.00 Kč
 • Postroj ROGZ Alpinist fialový L
  Postroj ROGZ Alpinist fialový L

  Nastavitelný postroj s efektním barevným potiskem pro velké psy. Postroj z jemného a přesto pevného nylonu v několika barevných variacích. Určeno pro psy s obvodem hrudníku 45-75..

  449.00 Kč
 • Postroj pro psy Trixie reflexní XS-S šedo-černá s potiskem tlapek 30-40cmx15mm
  Postroj pro psy Trixie reflexní XS-S šedo-černá s potiskem tlapek 30-40cmx15mm

  Postroj pro psy vyrobený z nylonu. Plynule nastavitelné bederní a hrudní popruhy s reflexními prvky. S potiskem tlapek Z kvalitního materiálu Vysoce reflexní Velikost XS-S Barva..

  259.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu