Informace o produktu:
Kategorie: Ptáci
Dodavatel:Agros
Cena:9.00 Kč

Lojová koule - doplňkové krmivo pro venkovní ptactvo. Krmný návod: zavěste venku a nechte volně k dispozici. Složení: pšenice, pšeničné vločky, pšeničné otruby, slunečnicová semena, čirok, hovězí lůj, uhličitan vápenatý, burské oříšky. Průměr: 6 cm


 • Směs do krmítek AVICENTRA 500g
  Směs do krmítek AVICENTRA 500g

  Směs do krmítek pro venkovní ptactvo, doplňkové krmivo. Pro přikrmování volně žijícího ptactva v zimních měsících. Krmný návod: krmte dle potřeby ptactva. Složení:..

  34.00 Kč
 • Směs do krmítek AVICENTRA 1kg
  Směs do krmítek AVICENTRA 1kg

  Směs do krmítek pro venkovní ptactvo, doplňkové krmivo. Pro přikrmování volně žijícího ptactva v zimních měsících. Krmný návod: krmte dle potřeby ptactva. Složení:..

  49.00 Kč
 • Krmítko Natural Living 25×25×25cm
  Krmítko Natural Living 25×25×25cm

  Dřevěné krmítko pro venkovní ptáky, které ocení hlavně v zimě. Z přírodního dřeva, se střechou z travin. Krmítko lze pověsit. Rozměry: 25×25×25cm..

  389.00 Kč
 • Koule lojová 90g
  Koule lojová 90g

  Lojová koule pro volně žijící ptáky. Ideální pro zimní sezónu. Směs čistého hovězího tuku, obilovin a semen. Složení: deriváty rostlinného původu, oleje a tuky, semena,..

  9.00 Kč
 • Koule lojová Gourmet s rozinkami a ovsem 90g 6ks
  Koule lojová Gourmet s rozinkami a ovsem 90g 6ks

  Vysoce energetické lojové koule s rozinkami a ovesnými vločkami. Směs čistého hovězího tuku, obilovin a semen. Müsli koule. Bez sítě chrání ptáky a životní prostředí...

  89.00 Kč
 • Postroj TRE PONTI reflexní do 5 kg červený
  Postroj TRE PONTI reflexní do 5 kg červený

  Praktický postroj, který lze jednoduše nasadit a upravit. Odolný a hypoalergenní materiál: netahá srst, nedráždí kůži, inovativní a elegantní, nastavitelný uzávěr,..

  469.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu