Informace o produktu:
Kategorie: Prodej hlodavců a králíků
Dodavatel:Živé zvíře
Cena:289.00 Kč

Toto je univerzální návod k chovu. Jednotlivé druhy křečků mohou mít různé nároky na chov. Křeček je oblíbený a nenáročný domácí mazlíček. Dožívá se 2–4 let a existuje mnoho druhů a barevných mutací. Pochází z Asie a vyskytuje se po celém světě s vyjímkou Austrálie a Antarktidy. Je aktivní aktivní za soumraku a v noci. Chováme jednotlivě nebo v párech (záleží na druhu, např. křeček zlatý je samotář). Křeček není zpravidla společenské zvíře, pozor při přidávání nových zvířat do skupiny. Zvíře bereme opatrně do ruky za kůži za hlavičkou, nebo necháme vylézt na dlaň a druhou rukou jemně překryjeme. Pozor na útěk! Pokojová teplota pro křečky je 21–23 °C. Dbejte na to, aby klec nebyla umístěna v průvanu. Chovné zařízení Klec nebo dobře odvětrané terárium dle velikosti chovaného druhu od rozměrů 50 x 40 x 20 cm, případně i větších rozměrů. Jako podestýlku volíme bezprašné hobliny nebo podestýlku z dřevěných odštěpků či z lisovaných papírových vláken. Samozřejmostí je miska na...


 • Želva čtyřprstá (stepní)
  Želva čtyřprstá (stepní)

  Jednotlivé nároky na chov se mohou lišit podle druhu želvy. Suchozemské želvy jsou mírumilovnými mazlíčky. Chováme jednotlivě, v páru či ve skupince, ve které může být je..

  5499.00 Kč
 • Hračka Trixie míček s rolničkou 4cm
  Hračka Trixie míček s rolničkou 4cm

  Hračka proutěný míček pro myši a křečky. Zvuk rolničky bude zvíře neustále lákat ke hře. Slouží k obrušování zubů. Z přírodního materiálu Pro malé hlodavce Průměr..

  39.00 Kč
 • Domek Ferplast Sin dřevěný 14,5cm
  Domek Ferplast Sin dřevěný 14,5cm

  Kvalitní dřevěný domek pro křečky vyrobený z obnovitelných zdrojů. Velikost: 14,5 x 9,5 x 8,5 cm..

  159.00 Kč© 2022 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu