Informace o produktu:
Kategorie: Granule pro psy
Dodavatel:Carnilove
Cena:349.00 Kč

Carnilove True Fresh – Čerstvé hovězí s hráškem a dýní Obohaceno o rakytník, vaječné skořápky a rozmarýn. Receptura bez obilovin a bez brambor s čerstvým masem pro dospělé psy všech plemen. Kompletní krmivo pro psy. 60% čerstvého masa - zpracováno přímo a pouze z čerstvého masa 1 kg produktu je vyrobeno ze 600 g čerstvého hovězího masa Receptura obsahuje vysoký podíl čerstvého hovězího masa z lokálních zdrojů. Přidaný hrášek a vaječné skořápky obsahují minerály, které hrají důležitou roli v mineralizaci kostí. Dýně je vysoce kvalitním zdrojem vlákniny, která podporuje zdraví trávicího traktu a zajišťuje efektivní vstřebávání základních živin.


 • BRIT CARE dog  HAIR amp; skin INSECTamp;fish - 1kg
  BRIT CARE dog HAIR amp; skin INSECTamp;fish - 1kg

  Superprémiové kompletní krmivo pro psy. Hypoalergenní bezobilná receptura obsahující hmyz pro dospělé psy všech plemen s citlivou a náročnou kůží a srstí. Přirozená..

  135.00 Kč
 • TASTE WILD cat LOWLAND creek - 6,6kg
  TASTE WILD cat LOWLAND creek - 6,6kg

  Kompletní krmivo pro kočky vhodné pro všechna stádia života. Proteiny z kachny, křepelky a jiné drůbeže si vaše kočka zamiluje. Ovoce, zelenina a také taurin pro ostrý..

  850.00 Kč
 • Amigard Spot-on pro psy - S (0-15kg) - 1ks
  Amigard Spot-on pro psy - S (0-15kg) - 1ks

  Amigard spot-on pro psy Profylaktická ochrana psů před blechami a klíšťaty...

  145.00 Kč
 • Amigard spray Floh-Stop 250 ml - 250 ml
  Amigard spray Floh-Stop 250 ml - 250 ml

  Hubení škůdců, účinný repelent proti hmyzu pro všechna domácí zvířata. Okamžitě pomáhá proti blechám, vším, klíšťatům, roztočům, jejich larvám a vajíčkům. Obsah:..

  313.00 Kč
 • Amigard šampon Niem 250 ml - 250 ml
  Amigard šampon Niem 250 ml - 250 ml

  Šampon pro všechny domácí mazlíčky proti blechám, vším, klíšťatům a roztočům Obsah 250 ml Ideální pro použití na blechách a klíšťatech společně s Amigard Spot-on..

  303.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu