Informace o produktu:
Kategorie: Granule pro psy
Dodavatel:Calibra
Cena:289.00 Kč

Calibra Dog Verve Adult Large Breed (Chicken & Duck) - kompletní suché krmivo s čerstvým masem bez obilovin pro dospělé psy velkých plemen s hmotností nad 30 kg. Receptura je postavena jako kompletní suché krmivo s 30 % čerstvého kuřecího masa a kvalitním kachním proteinem, které zaručují psovi optimální dávku kvalitní výživy. Krmivo odpovídá nejvyšším požadavkům na přirozené stravování psa v souladu s jeho fyziologickými potřebami. 


 • CALIBRA dog VERVE GF senior ML chickenduck - 2kg
  CALIBRA dog VERVE GF senior ML chickenduck - 2kg

  Calibra Dog Verve Senior Medium & Large Breed (Chicken & Duck) - je kompletní suché krmivo s čerstvým masem bez obilovin pro dospělé psy nad 6 let středních a velkých..

  279.00 Kč
 • CARNILOVE dog TRUE FRESH adult TURKEY - 1,4kg
  CARNILOVE dog TRUE FRESH adult TURKEY - 1,4kg

  Carnilove True Fresh – Čerstvý krocan s červenou čočkou a proteinem okřehku Obohaceno o spirulinu, borůvky a tymián. Receptura bez obilovin a bez brambor s čerstvým masem pro..

  329.00 Kč
 • CARNILOVE dog TRUE FRESH adult FISH - 1,4kg
  CARNILOVE dog TRUE FRESH adult FISH - 1,4kg

  Carnilove True Fresh – Čerstvá ryba s cizrnou a jablky Obohaceno o kořen zázvoru, brusinky a čekanku. Receptura bez obilovin a bez brambor s čerstvým masem pro dospělé psy..

  329.00 Kč
 • BRIT CARE dog  HAIR amp; skin INSECTamp;fish - 1kg
  BRIT CARE dog HAIR amp; skin INSECTamp;fish - 1kg

  Superprémiové kompletní krmivo pro psy. Hypoalergenní bezobilná receptura obsahující hmyz pro dospělé psy všech plemen s citlivou a náročnou kůží a srstí. Přirozená..

  135.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu