Informace o produktu:
Kategorie: Granule pro psy
Dodavatel:Calibra
Cena:279.00 Kč

Calibra Dog Verve Adult Medium Breed (Chicken & Duck) - kompletní suché krmivo s čerstvým masem bez obilovin pro dospělé psy středních plemen s hmotností 10-30 kg. Krmivo obsahuje 30 % čerstvého kuřecího masa, které spolu s kvalitním kachním proteinem zajistí psovi optimální dávku výživy. Krmivo odpovídá nejvyšším požadavkům na přirozené stravování psa v souladu s jeho fyziologickými potřebami.


 • CALIBRA dog VERVE GF adult LARGE chickenduck - 2kg
  CALIBRA dog VERVE GF adult LARGE chickenduck - 2kg

  Calibra Dog Verve Adult Large Breed (Chicken & Duck) - kompletní suché krmivo s čerstvým masem bez obilovin pro dospělé psy velkých plemen s hmotností nad 30 kg. Receptura je..

  289.00 Kč
 • CALIBRA dog VERVE GF senior  SMALL chickenduck - 1,2kg
  CALIBRA dog VERVE GF senior SMALL chickenduck - 1,2kg

  Calibra Dog Verve Senior Small Breed (Chicken & Duck) - je kompletní suché krmivo s čerstvým masem bez obilovin pro dospělé psy nad 7 let malých plemen s hmotností 1-10 kg...

  189.00 Kč
 • CARNILOVE dog TRUE FRESH adult TURKEY - 1,4kg
  CARNILOVE dog TRUE FRESH adult TURKEY - 1,4kg

  Carnilove True Fresh – Čerstvý krocan s červenou čočkou a proteinem okřehku Obohaceno o spirulinu, borůvky a tymián. Receptura bez obilovin a bez brambor s čerstvým masem pro..

  329.00 Kč
 • CARNILOVE dog TRUE FRESH adult FISH - 1,4kg
  CARNILOVE dog TRUE FRESH adult FISH - 1,4kg

  Carnilove True Fresh – Čerstvá ryba s cizrnou a jablky Obohaceno o kořen zázvoru, brusinky a čekanku. Receptura bez obilovin a bez brambor s čerstvým masem pro dospělé psy..

  329.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu