Informace o produktu:
Kategorie: Granule pro psy
Dodavatel:Calibra
Cena:229.00 Kč

Calibra Dog Verve Adult Small Breed (Salmon & Herring) - kompletní suché krmivo s čerstvým masem bez obilovin pro dospělé psy malých plemen s hmotností 1-10 kg. Množství čerstvého masa z lososa v těchto granulích dosahuje výše 30 % a je kombinováno s kvalitním proteinem ze sledě. Krmivo odpovídá nejvyšším požadavkům na přirozené stravování psa v souladu s jeho fyziologickými potřebami a je zárukou jeho zdravé výživy.


 • CALIBRA dog VERVE GF adult  MEDIUM chickenduck - 2kg
  CALIBRA dog VERVE GF adult MEDIUM chickenduck - 2kg

  Calibra Dog Verve Adult Medium Breed (Chicken & Duck) - kompletní suché krmivo s čerstvým masem bez obilovin pro dospělé psy středních plemen s hmotností 10-30 kg. Krmivo..

  279.00 Kč
 • CALIBRA dog VERVE GF adult LARGE chickenduck - 2kg
  CALIBRA dog VERVE GF adult LARGE chickenduck - 2kg

  Calibra Dog Verve Adult Large Breed (Chicken & Duck) - kompletní suché krmivo s čerstvým masem bez obilovin pro dospělé psy velkých plemen s hmotností nad 30 kg. Receptura je..

  289.00 Kč
 • CALIBRA dog VERVE GF senior ML chickenduck - 2kg
  CALIBRA dog VERVE GF senior ML chickenduck - 2kg

  Calibra Dog Verve Senior Medium & Large Breed (Chicken & Duck) - je kompletní suché krmivo s čerstvým masem bez obilovin pro dospělé psy nad 6 let středních a velkých..

  279.00 Kč
 • CARNILOVE dog TRUE FRESH adult TURKEY - 1,4kg
  CARNILOVE dog TRUE FRESH adult TURKEY - 1,4kg

  Carnilove True Fresh – Čerstvý krocan s červenou čočkou a proteinem okřehku Obohaceno o spirulinu, borůvky a tymián. Receptura bez obilovin a bez brambor s čerstvým masem pro..

  329.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu