Informace o produktu:
Kategorie: Granule pro psy
Dodavatel:Krmeni
Cena:135.00 Kč

Superprémiové kompletní krmivo pro psy. Hypoalergenní bezobilná receptura obsahující hmyz pro dospělé psy všech plemen s citlivou a náročnou kůží a srstí. Přirozená kombinace hmyzího proteinu a ryby dala vzniknout delikátní receptuře s výtečnými nutričními vlastnostmi. Použití alternativních zdrojů proteinu je také šetrnější k životnímu prostředí. Krmivo s nízkou uhlíkovou stopou. Hmyz – alternativní zdroj bílkovin – skvělá stravitelnost – nízké riziko alergie Vysoký obsah Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin - pro zdravou kůži a lesklou srst Vyvážený profil aminokyselin – pro silné svaly Probiotika pro posílení imunitního systému Obsahuje kokosový olej – neobsahuje kuřecí tuk


 • TASTE WILD cat LOWLAND creek - 6,6kg
  TASTE WILD cat LOWLAND creek - 6,6kg

  Kompletní krmivo pro kočky vhodné pro všechna stádia života. Proteiny z kachny, křepelky a jiné drůbeže si vaše kočka zamiluje. Ovoce, zelenina a také taurin pro ostrý..

  850.00 Kč
 • Amigard Spot-on pro psy - S (0-15kg) - 1ks
  Amigard Spot-on pro psy - S (0-15kg) - 1ks

  Amigard spot-on pro psy Profylaktická ochrana psů před blechami a klíšťaty...

  145.00 Kč
 • Amigard spray Floh-Stop 250 ml - 250 ml
  Amigard spray Floh-Stop 250 ml - 250 ml

  Hubení škůdců, účinný repelent proti hmyzu pro všechna domácí zvířata. Okamžitě pomáhá proti blechám, vším, klíšťatům, roztočům, jejich larvám a vajíčkům. Obsah:..

  313.00 Kč
 • Amigard šampon Niem 250 ml - 250 ml
  Amigard šampon Niem 250 ml - 250 ml

  Šampon pro všechny domácí mazlíčky proti blechám, vším, klíšťatům a roztočům Obsah 250 ml Ideální pro použití na blechách a klíšťatech společně s Amigard Spot-on..

  303.00 Kč
 • Amigard obojek ANTIPARAZITNÍ pro PSA 60 cm - 60 cm
  Amigard obojek ANTIPARAZITNÍ pro PSA 60 cm - 60 cm

  OCHRANNÝ OBOJEK  PRO PSA. ZÁKLADNÍ OCHRANA PROTI BLECHÁM A KLÍŠŤATŮM Obojek proti parazitům Amigard poskytuje základní ochranu před blechami a klíšťaty na jednu..

  325.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu