Rasco premium puppyjunior medium 15kg

Rasco premium puppyjunior medium 15kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Rasco Premium
Cena:829.00 Kč

Kompletní krmivo s kuřecím masem a rýží pro štěňata středních plemen o hmotnosti 10-25 kg v dospělosti. Chutná a lehce stravitelná receptura na bázi kuřecího masa a rýže z pečlivě vybraných surovin pro zdravý vývoj štěňat středních plemen. vysoký obsah proteinů z kuřecího masa pro zdravý vývoj svalů a optimální tělesnou kondici vyvážené složení s vitamíny a minerály pro zdravý růst a správné fungování organizmu extrakt z čekanky, řepná dužina a prebiotika MOS na podporu správné funkce zažívacího systému pivovarské kvasnice Složení: kuřecí moučka 31%, kukuřice, kuřecí tuk 12%, masová moučka 12%, rýže 10%, triticale, dužnina cukrové řepy (zdroj vlákniny), pivovarské kvasnice, lososový olej 0,5%, hrášek 0,5%, sušená mrkev 0,2%, extrakt z čekanky, mannanoligosacharidy (MOS), glukosamin 250 mg / kg, chondroitin sulfát 100 mg / kg.


 • Brit let´s bite meat snacks puppy lamb stripes 80g
  Brit let´s bite meat snacks puppy lamb stripes 80g

  Jehněčí masové proužky pro štěňata a mladé psy. Delikátní masové pochoutky pro všechny psy masíčkáře a jejich výcvik. Masové pamlsky jsou šémem k poslušnosti a..

  59.00 Kč
 • Brit let´s bite meat snacks chicken fillet 80g
  Brit let´s bite meat snacks chicken fillet 80g

  Kuřecí filety.  Delikátní masové pochoutky pro všechny psy masíčkáře a jejich výcvik. Masové pamlsky jsou šémem k poslušnosti a podporují přirozený žvýkací instinkt..

  59.00 Kč
 • Brit let´s bite meat snacks duck fillet 80g
  Brit let´s bite meat snacks duck fillet 80g

  Kachní filety. Delikátní masové pochoutky pro všechny psy masíčkáře a jejich výcvik. Masové pamlsky jsou šémem k poslušnosti a podporují přirozený žvýkací instinkt psa...

  59.00 Kč
 • Brit let´s bite meat snacks duck fillet 300g
  Brit let´s bite meat snacks duck fillet 300g

  Kachní filety. Delikátní masové pochoutky pro všechny psy masíčkáře a jejich výcvik. Masové pamlsky jsou šémem k poslušnosti a podporují přirozený žvýkací instinkt psa...

  199.00 Kč
 • Brit let´s bite meat snacks chicken stripes with codfish 80g
  Brit let´s bite meat snacks chicken stripes with codfish 80g

  Kuřecí sendvič s treskou. Delikátní masové pochoutky pro všechny psy masíčkáře a jejich výcvik. Masové pamlsky jsou šémem k poslušnosti a podporují přirozený žvýkací..

  59.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu