Postroj ultra m

Postroj ultra m

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Venčení
Dodavatel:Non-stop
Cena:1190.00 Kč

Postroj pro psy Ultra je určený pro každodenní použití. Ideální je pro procházky, venčení a výlety do přírody s vaším čtyřnohým miláčkem. Díky svému designu nezapadne ani ve městě. Postroj Ultra je výsledkem naší snahy používat ty nejmodernější materiály, díky kterým jsou produkty Non-stop pohodlnější a bezpečnější pro psy. Srdcem konstrukce je prodyšná pěna, která skvěle ventiluje a pes se tak méně přehřívá v teplém počasí. Tento nový typ polstrování je mimořádně lehký, měkký a pro psy pohodlný. Namahané spoje jsou vyztužené extrémně pevným a stabilním hypalonem pro dlouhou životnost. Ultra postroj je nastavitelný ve čtyřech bodech kolem krku i kolem hrudníku a díky tomu skvěle padne všem psům. Na zádech je pevná rukojeť pro možnost držet psa i bez vodítka. K připnutí psa na postroj můžete využít celkem tři místa – jeden na zádech pro tah, jeden pod krkem, který má velmi jemný “protitahací” účinek a jeden v zadní části na břiše, který slouží pro připnutí stopovacího vodítka....


 • Postroj rogz fancy dress jellybean purple chrome s
  Postroj rogz fancy dress jellybean purple chrome s

  Nastavitelný postroj s efektní látkovou nášivkou pro malé psy. ROGZ FANCY DRESS je postroj pro psy s barevnou nylonovou nášivkou, díky které můžete módně sladit výbavu svého..

  249.00 Kč
 • Postroj rogz utility černý m
  Postroj rogz utility černý m

  Nastavitelný postroj s reflexním prošíváním pro střední psy. Pro obvod hrudníku: 32-52 cm, šířka popruhu: 1,6 cm...

  339.00 Kč
 • Postroj dog square vintage15x350-600mm
  Postroj dog square vintage15x350-600mm

  Nylonový postroj pro psy s látkovou nášivkou. Velikost: přes hrudník 32 - 50 cm, šířka 1,5 cm...

  54.00 Kč
 • Mikina trixie rockville s 40cm tmavě modrá
  Mikina trixie rockville s 40cm tmavě modrá

  Stylová mikina pro psy s kapucí. Kapuci lze připevnit pomocí knoflík k zádům mikiny. Zapínání na suchý zip. Lze prát v pračce na 30 stupňů. Délka zad: 40 cm Obvod hrudníku:..

  369.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu