Postroj rogz fancy dress pink paw s

Postroj rogz fancy dress pink paw s

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Výprodej
Dodavatel:Rogz
Cena:129.00 Kč

Nastavitelný postroj s efektní látkovou nášivkou pro malé psy. Obvod hrudníku: 20-34 cm. Obvod břicha: 23-37 cm. Šířka popruhu: 1,1 cm. - ROGZ postroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a pevného nylonového popruhu - Lze je prát v pračce, dlouho vypadají jako nové - Systém RogLoc – unikátní pojistka na sponě proti samovolnému rozepnutí obojku - Lité chromové „O“ kroužky (bez svařování) se nikdy nerozpojí, kroužek je z jednoho kusu - Nastavitelný obvod hrudníku i krku podle stavby těla psa


 • Ontario adult large breed 13kg
  Ontario adult large breed 13kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen   Vysoce kvalitní krmivo Ontario je vysoce kvalitní krmivo vyrobené z kuřecího masa a zeleniny. Obsah kvalitního..

  949.00 Kč
 • Ontario snack trainee bones 100g
  Ontario snack trainee bones 100g

  Poloměkké, vícebarevné pamlsky ve tvaru kostí pro střední plemena psů.Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Obsahují vitamín A, D3 a E. Krmný návod: podávejte podle potřeby..

  47.00 Kč
 • Brit training snack l 200g
  Brit training snack l 200g

  Zdravá pochoutka při tréninku pro psy velkých plemen, doplňkové krmivo. Nová produktová řada Brit Training Snacks & Tips – zdravá tréninková pochoutka & tréninkový..

  89.00 Kč
 • Brit premium senior xl 3kg
  Brit premium senior xl 3kg

  Kompletní prémiové krmivo pro starší psy extra velkých plemen od 6 let s hmotností od 45 do 90 kg. Krmný návod: krmte dle hmotnosti psa - viz tabulka na obale. Složení: kuřecí..

  159.00 Kč
 • Brit premium by nature adult m 153 kg zdarma
  Brit premium by nature adult m 153 kg zdarma

  Kompletní prémiové krmivo pro dospělé psy středních plemen s hmotností od 10 do 25 kg. Krmný návod: krmte dle hmotnosti psa - viz tabulka na obale. Složení: kuřecí maso..

  879.00 Kč
 • Brit premium adult l 153 kg zdarma
  Brit premium adult l 153 kg zdarma

  Kompletní prémiové krmivo pro dospělé psy velkých plemen s hmotností od 25 do 45 kg. Krmný návod: krmte dle hmotnosti psa - viz tabulka na obale. Složení: kuřecí maso..

  899.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu