Hračka závěsná zrcátko lucerna se zvonkem trixie 6cm

Hračka závěsná zrcátko lucerna se zvonkem trixie 6cm

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Vybavení klecí
Dodavatel:TRIXIE
Cena:34.00 Kč

Zrcátko ve tvaru lucerny se zvonkem pro papoušky. Je vyrobeno z umělé hmoty. Kovová karabina pro snadné zavěšení. Zvuk zvonku probouzí zvídavost a postřeh ptáků. S plastovým rámečkem. Různé barvy Odolný a kvalitní materiál Se zvonkem Délka 6cm Pro malé papoušky Upozornění: Pokud si přejete, aby se Vaše andulka naučila mluvit a komunikovala s Vámi, nedávejte jí zrcátko a raději vyberte jiný typ hračky. Měla by pocit, že má kámoše a vystačila by si s ním.


 • Hračka závěsná zrcátko lucerna se zvonkem trixie 6cm
  Hračka závěsná zrcátko lucerna se zvonkem trixie 6cm

  Zrcátko ve tvaru lucerny se zvonkem pro papoušky. Je vyrobeno z umělé hmoty. Kovová karabina pro snadné zavěšení. Zvuk zvonku probouzí zvídavost a postřeh ptáků. S plastovým..

  34.00 Kč
 • Hračka pro ptáky zrcátko se zvonkem trixie 7cm
  Hračka pro ptáky zrcátko se zvonkem trixie 7cm

  Hračka pro ptáky kulaté zrcátko se zvonkem. Zvuk zvonku probouzí zvídavost ptáků. Z kvalitního materiálu Průměr 7cm Různé barvy Se zvonkem Upozornění: Pokud si..

  34.00 Kč
 • Hračka zrcátko s bidýlkem trixie 15x10x14cm
  Hračka zrcátko s bidýlkem trixie 15x10x14cm

  Zrcátko se 2 bidýlky s platovým rámem pro andulky, kanáry. Je vyrobeno z umělé hmoty. Zrcátko je vhodné pro papoušky, kteří jsou v kleci sami. Různé barvy Snadná..

  59.00 Kč
 • Zrcátko trixie se zvonkem 5,5cm
  Zrcátko trixie se zvonkem 5,5cm

  Hračka pro ptáky kulaté zrcátko se zvonkem. Zvuk zvonku probouzí zvídavost ptáků. Z kvalitního materiálu Průměr 5,5cm Různé barvy Se zvonkem Upozornění: Pokud si..

  29.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu