Hračka dog fantasy rugby míč guma růžová 8cm

Hračka dog fantasy rugby míč guma růžová 8cm

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Péče o psa
Dodavatel:Dog Fantasy
Cena:85.00 Kč

Míč je vyroben z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Hračky pro psy vybírejte adekvátně k plemenu a temperamentu vašeho zvířete. Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a hypoalergenní. Hračky z tohoto materiálu jsou odolné a pružné. Jsou výborné na žvýkání a proto jsou vhodné také jako dentální hračky. Nejlepší materiál pro ty největší kousače! Nenechávejte psa s hračkou bez dozoru. V případě poškození hračku odeberte, aby nedošlo k polknutí malých částí. Určeno pouze pro domácí zvířata, nepoužívejte k jiným účelům. Není určeno pro děti. Nepřibližujte výrobek k ohni.


 • Hračka dog fantasy činka guma modrá 30cm
  Hračka dog fantasy činka guma modrá 30cm

  Činka je vyrobena z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  197.00 Kč
 • Hračka dog fantasy míček modrá 5cm
  Hračka dog fantasy míček modrá 5cm

  Míček je vyroben z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  31.00 Kč
 • Dog fantasy dental hračka modrá 9.8cm
  Dog fantasy dental hračka modrá 9.8cm

  Dentální hračka pro dospělé psy. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti rozkousání,..

  76.00 Kč
 • Dog fantasy dental hračka růžová 9.8cm
  Dog fantasy dental hračka růžová 9.8cm

  Dentální hračka pro dospělé psy. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti rozkousání,..

  76.00 Kč
 • Dog fantasy dental hračka modrá 14.4cm
  Dog fantasy dental hračka modrá 14.4cm

  Dentální hračka pro dospělé psy velkých plemen. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti..

  251.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu