Hračka dog fantasy kroužek vroubkovaný modrá 7cm

Hračka dog fantasy kroužek vroubkovaný modrá 7cm

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Péče o psa
Dodavatel:Dog Fantasy
Cena:34.00 Kč

Kroužek je vyroben z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a hypoalergenní. Hračky z tohoto materiálu jsou odolné a pružné. Jsou výborné na žvýkání a proto jsou vhodné také jako dentální hračky. Nejlepší materiál pro ty největší kousače! Hračky pro psy vybírejte adekvátně k plemenu a temperamentu vašeho zvířete. Nenechávejte psa s hračkou bez dozoru. V případě poškození hračku odeberte, aby nedošlo k polknutí malých částí. Určeno pouze pro domácí zvířata, nepoužívejte k jiným účelům. Není určeno pro děti. Nepřibližujte výrobek k ohni.


 • Hračka dog fantasy kroužek vroubkovaný oranžová 7cm
  Hračka dog fantasy kroužek vroubkovaný oranžová 7cm

  Kroužek je vyroben z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  34.00 Kč
 • Hračka dog fantasy kost guma modrá 11cm
  Hračka dog fantasy kost guma modrá 11cm

  Kost je vyrobena z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  39.00 Kč
 • Hračka dog fantasy válec guma modrá 12cm
  Hračka dog fantasy válec guma modrá 12cm

  Kost je vyrobena z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Hračky pro psy vybírejte adekvátně k plemenu a temperamentu vašeho zvířete. Nenechávejte psa s hračkou bez..

  64.00 Kč
 • Hračka dog fantasy rugby míč guma růžová 8cm
  Hračka dog fantasy rugby míč guma růžová 8cm

  Míč je vyroben z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Hračky pro psy vybírejte adekvátně k plemenu a temperamentu vašeho zvířete. Termoplastická guma (TPR) je..

  94.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu