Catty home 10 ml

Catty home 10 ml

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Beaphar
Cena:139.00 Kč

Pro výchovu koček Catty Home je přírodní preparát, který přitahuje kočky. Vhodný přípravek pro trénink a výchovu koček. Neobsahuje žádné nebezpečné látky. Pokyny k použití: Nakapejte několik kapek přípravku na škrábací prkno nebo na místo, kde chcete aby se Vaše kočka zdržovala. Pozor: Možnost tvorby skvrn na vláknech. Nepoužívejte na zvířata. Obsahuje: Šanta kočičí.


 • Hill’s science plan feline adult sensitive stomach chicken with egg & rice 1,5kg
  Hill’s science plan feline adult sensitive stomach chicken with egg & rice 1,5kg

  Speciálně vytvořené krmivo s kuřecím masem, vejcem a rýží zajišťuje bezproblémové trávení. Vytvořeno s klinicky ověřenými antioxidanty a optimální hladinou vysoce..

  399.00 Kč
 • Applaws dry cat chicken with lamb 2kg
  Applaws dry cat chicken with lamb 2kg

  Hypoalergenní krmivo s kuřecím a jehněčím masem. Kompletní krmivo pro dospělé kočky. 100% přírodní, kompletní krmivo se speciálním složením pro dospělé kočky, které..

  359.00 Kč
 • Brit premium cat kitten 1,5kg
  Brit premium cat kitten 1,5kg

  Lahodné kuřecí granulky s přídavkem delikátní omáčky z lososa pro koťata. Kompletní krmivo pro koťata. Brit Premium Cat NEW je řada prémiových krmiv pro lepší život vaší..

  199.00 Kč
 • Brit premium cat adult chicken 800g
  Brit premium cat adult chicken 800g

  Lahodné kuřecí granulky. Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Brit Premium Cat New je řada prémiových krmiv pro lepší život vaší kočky. Inovovaná krmiva Brit Premium Cat..

  129.00 Kč
 • Brit premium cat adult chicken 1,5kg
  Brit premium cat adult chicken 1,5kg

  Lahodné kuřecí granulky. Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Brit Premium Cat New je řada prémiových krmiv pro lepší život vaší kočky. Inovovaná krmiva Brit Premium Cat..

  199.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu