PAVO muessli SPORTS FIT - 15kg

PAVO muessli SPORTS FIT - 15kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Koně
Dodavatel:Krmeni
Cena:683.00 Kč

Hořčík je důležitým stavebním prvkem kostní tkáně. Pokud dojde k jeho deficitu, tak se nastartuje jeho odbourávání z kostí. Pavo SportsFit obsahuje extra hořčík k podpoře kvalitních kloubů a šlach. Ideální zdroj energie pro závodní koně je škrob pro rychlou energii nebo extra „sílu“, v kombinaci a olejem, což je čistá energie, která neprodukuje odpadní produkty, jako je mléčná kyselina. Váš kůň se bude lesknout a bude mít dostatečnou sílu bez „horké hlavy“. Složení müsli bylo vyvinuto společným úsilím vědců a jezdců. Je to vybalancované těžké krmivo, které může být krmeno vašemu koni v maximální dávce 4 kg. Je to také úžasný doplněk pro kombinaci s normálním krmivem.


 • PAVO muessli CARE4LIFE - 15kg
  PAVO muessli CARE4LIFE - 15kg

  Pavo Care4Life obsahuje všechno, co z hlediska výživy můžeme pro podporu zdraví vašeho koně vzít v úvahu. Toto mimořádné krmivo se skládá mimo jiné ze surovin bohatých na..

  834.00 Kč
 • PAVO muessli SLOBBERMASH - 15kg
  PAVO muessli SLOBBERMASH - 15kg

  Chcete vašemu koni poskytnou opravdový požitek? Dejte mu Pavo Slobber Mash 2 – 3x týdně: extrémně chutná změna jeho krmné dávky. Odměrku Pavo Slobber Mash přelijte horkou..

  706.00 Kč
 • PAVO muessli TRIPLE P - 15kg
  PAVO muessli TRIPLE P - 15kg

  Chutné müsli dodává rychlou energii a enormní sílu, hodí se tak především pro koně, od kterých je očekáván explozivní výkon. Obsažené pufované obiloviny zaručují..

  634.00 Kč
 • PAVO muessli DAILY PLUS - 15kg
  PAVO muessli DAILY PLUS - 15kg

  V přírodě se koně pasou 16 hodin denně a u toho přibližně 40 000 x přežvýknou. Naše koně ve stáji přežvykují mnohem méně. K sežrání 1 kg müsli přežvýkne kůň cca..

  660.00 Kč
 • PAVO doplněk SUMMERFIT - 5kg
  PAVO doplněk SUMMERFIT - 5kg

  Pavo SummerFit je kompletní doplněk kromě trávy a/nebo vlákniny. S pouze jednou oplatkou dostane Váš kůň stejné množství vitaminů a minerálních látek jaké by normálně..

  604.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu