PAVO muessli SLOBBERMASH - 15kg

PAVO muessli SLOBBERMASH - 15kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Koně
Dodavatel:Krmeni
Cena:706.00 Kč

Chcete vašemu koni poskytnou opravdový požitek? Dejte mu Pavo Slobber Mash 2 – 3x týdně: extrémně chutná změna jeho krmné dávky. Odměrku Pavo Slobber Mash přelijte horkou vodou a přidejte ke krmné dávce. Díky vysoké kvalitě čistého lněného semene a dobře vybalancovaného množství vitaminů bude mít váš kůň nádhernou lesklou srst. Pavo Slobber Mash je lehce stravitelné a extrémně vhodné pro koně, kteří mají problémy se zuby. Zajišťuje rychlé zotavení po namáhavé zátěži a zlepšuje fyzickou kondici po nemoci. Pavo Slobber Mash podporuje dobré trávení, čímž snižuje možnost kolik.


 • PAVO muessli CEREVIT - 15kg
  PAVO muessli CEREVIT - 15kg

  Pavo Cerevit je vysoce stravitelné müsli s vločkovanými a celými zrny. S tímto krmením můžete vašemu koni dát všechny potřebné vitamíny a minerály pro dobré zdraví. Toto..

  605.00 Kč
 • PAVO muessli DAILY PLUS - 15kg
  PAVO muessli DAILY PLUS - 15kg

  V přírodě se koně pasou 16 hodin denně a u toho přibližně 40 000 x přežvýknou. Naše koně ve stáji přežvykují mnohem méně. K sežrání 1 kg müsli přežvýkne kůň cca..

  660.00 Kč
 • PAVO doplněk SUMMERFIT - 5kg
  PAVO doplněk SUMMERFIT - 5kg

  Pavo SummerFit je kompletní doplněk kromě trávy a/nebo vlákniny. S pouze jednou oplatkou dostane Váš kůň stejné množství vitaminů a minerálních látek jaké by normálně..

  604.00 Kč
 • ALAVIS CELADRIN pro koně - 60g
  ALAVIS CELADRIN pro koně - 60g

  Moderní veterinární přípravek na podporu normálních funkcí pohybového aparátu u koní...

  499.00 Kč
 • ALAVIS TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ - 700g
  ALAVIS TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ - 700g

  ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný obsahuje kombinaci chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss...

  1129.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu