PAVO muessli NATURE´S BEST - 15kg

PAVO muessli NATURE´S BEST - 15kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Koně
Dodavatel:Krmeni
Cena:670.00 Kč

 Pavo Nature´s Best je extrémně chutné na strukturu bohaté muesli s kousky mrkve, pšenicí špaldou a na slunci sušené vojtěšky. Tyto složky v Pavo Nature´s Best stimulují přirozené žvýkání vašeho koně nebo pony. Je to kompletní (ve smyslu obsahuje vše potřebné) doplňkové (ve smyslu doplněk k objemnému krmivu) energetické krmivo s optimálním složením přírodních složek, vitaminů, mikroprvků a minerálních látek. Pavo Nature´s Best neobsahuje oves, má velmi nízký obsah dusíkatých látek a není přidaný cukr, protože neobsahuje melasu. Proto je Pavo Nature´s Best velmi vhodné pro koně, kteří mají přirozeně „horkou hlavu“ nebo pro koně a pony, kteří mají sklon ke schvácení kopyt.


 • PAVO muessli SPORTS FIT - 15kg
  PAVO muessli SPORTS FIT - 15kg

  Hořčík je důležitým stavebním prvkem kostní tkáně. Pokud dojde k jeho deficitu, tak se nastartuje jeho odbourávání z kostí. Pavo SportsFit obsahuje extra hořčík..

  683.00 Kč
 • PAVO muessli SLOBBERMASH - 15kg
  PAVO muessli SLOBBERMASH - 15kg

  Chcete vašemu koni poskytnou opravdový požitek? Dejte mu Pavo Slobber Mash 2 – 3x týdně: extrémně chutná změna jeho krmné dávky. Odměrku Pavo Slobber Mash přelijte horkou..

  706.00 Kč
 • PAVO muessli CEREVIT - 15kg
  PAVO muessli CEREVIT - 15kg

  Pavo Cerevit je vysoce stravitelné müsli s vločkovanými a celými zrny. S tímto krmením můžete vašemu koni dát všechny potřebné vitamíny a minerály pro dobré zdraví. Toto..

  605.00 Kč
 • PAVO muessli DAILY PLUS - 15kg
  PAVO muessli DAILY PLUS - 15kg

  V přírodě se koně pasou 16 hodin denně a u toho přibližně 40 000 x přežvýknou. Naše koně ve stáji přežvykují mnohem méně. K sežrání 1 kg müsli přežvýkne kůň cca..

  660.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu