PAVO granule CONDITION - 20kg

PAVO granule CONDITION - 20kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Koně
Dodavatel:Krmeni
Cena:619.00 Kč

Dobře vybalancovaná energie a kompletní vitaminy dělají Pavo Condition perfektním krmivem pro koně v rekreaci nebo v lehké zátěži. Pavo Condition  má nízkou hladinu dusíkatých látek (bílkovin) a neobsahuje oves. Zvýšené množství Biotinu zajišťuje zdravá kopyta a lesklou srst. Pro lepší získání energie jsou složky eXpandovány. To podporuje optimální trávení a zdravý zažívací trakt.


 • PAVO granule ALL-SPORTS - 20kg
  PAVO granule ALL-SPORTS - 20kg

  Vyvážená dávka různých energetických zdrojů jakou jsou obiloviny (škrob) a olejnatá semena zaručuje správně vytvořenou energii. Všechny obiloviny jsou expandovány a jsou..

  658.00 Kč
 • PAVO granule GOLD E - 20kg
  PAVO granule GOLD E - 20kg

   Kvalitní granule vytvořené specielně pro sestavení vyvážené krmné dávky. Pavo Gold E smíchané v poměru 1:2 s  ovsem zaručuje špičkovou sportovní krmnou dávku pro vašeho..

  695.00 Kč
 • PAVO granule ENERGY-CONTROL - 20kg
  PAVO granule ENERGY-CONTROL - 20kg

  Pavo Energy-Control je unikátní závodní krmivo pro namáhavou a příliš dlouho trvající zátěž. Díky vysoce kvalitním esenciálním olejům z lněného semene, se energie stane..

  681.00 Kč
 • PAVO granule PODO START - 20kg
  PAVO granule PODO START - 20kg

  Chutné Pavo PodoStart (5 mm granule) je bohaté na vysoce kvalitní bílkoviny (aminokyseliny) a kromě toho poskytuje všechny nezbytné vitaminy a minerální látky vašemu hříběti...

  765.00 Kč
 • PAVO granule PODO GROW - 20kg
  PAVO granule PODO GROW - 20kg

  PAVO PodoGrouw je top krmení pro vývoj vašeho koně, z odstaveného hříběte na dospělého koně. Přidaný hořčík a správný poměr vápníku k fosforu jsou stavební kameny..

  727.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu